12040/19
Ramme af forsølvet træ. 19. årh. Lysmål 50,5×40. Rammemål 56×45,5.
Enkelte brugsspor.
Kunst, antikviteter & design, 1. oktober 2020
Vurdering
Hammerslag
23 bud