2124/7607
Søren Behncke (Papfar) (f. Sønderborg 1967, alias Papfar)
Komposition. Sign. SB 14, 29/31. Litografi i farver. Bladstørrelse 29×25.
Undersøgt i ramme. Intet at bemærke.
Samtidskunst, 15. juni 2021
Vurdering
Hammerslag