2032/1249
Tre brocher af sterlingsølv prydet med poleret rav og gult kunstmateriale. L. 9,2–13 cm. (3)
Proveniens: Guldsmed Traudel Toftegaard.
Fremstår med mindre alders- og brugsslitage.
Smykker, 5. august 2020
Vurdering
Hammerslag