2119/324
Et par ovale skabe af elmetræ, hver med to buede døre bag hvilke hylde, cabriole ben. 20. årh. H. 77. B. 83. D. 40. (2)
Ridser og mærker. Brugsslitage.
Ældre malerier, møbler og varia, 10. maj 2021
Vurdering
Hammerslag