2442/​7142

Esben Klint (f. 1915, d. 1969)

Sæt på tre bordlamper af messing. Plisseret skærm af akryl. Model 307. Udført hos Le Klint. H. 53. (3)

Almindelig brugsslitage. Ridser og mærker. Skærme med pletter, smuds og folder. Der garanteres ikke for funktionaliteten.

I Lyngby
Vur­dering

2.000–3.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?