1418/1006
Kelly “28” taske af brunt kalveskind med forgyldte applikationer og hængelås. H. 21 cm. Ca. 1960.
Kan fremstå med alders- og brugsslitage.
Smykker, 30. april 2014
Vurdering
Hammerslag