2431/18
Guillaume Coustou, efter
“Chevaux de marly”. Skulptur af forgyldt bronze. Betegnet Coustou. Cirka 1900. H. 27,5.
Fremstår med alders- og brugsslitage.
Ældre malerier, møbler og varia, 29. juli 2024
Vurdering
Hammerslag