2431/17
Gustaviansk konsol af bemalet træ, plade ag gråbroget marmor. Sverige, 18. årh.s slutning. H. 77. B. 85. D. 48.
Ridser og mærker. Brugsslitage. Delvis original bemaling.
Vurdering