2431/​17

Gustaviansk konsol af bemalet træ, plade ag gråbroget marmor. Sverige, 18. årh.s slutning. H. 77. B. 85. D. 48.

Ridser og mærker. Brugsslitage. Delvis original bemaling.

I Lyngby
Vur­dering

8.000–10.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?