2431/12
Par franske prydskåle af krystal med monteringer og base af forgyldt bronze. Empireform. Cirka 1900. H. 7. Diam. 14,5. (2)
Fremstår med alders- og brugsslitage. Ene med revne i krystal.
Vurdering
873991 | ||
1081679 |