1050/729
Werner Pawl (f. 1918, d. 1970)
“Skønheden fra Tel-Aviv”. Sign. på bagsiden Werner Pawl 66. Olie på lærred. 61×49.
Behov for let overfladerensning.
Moderne kunst og design, 14. december 2010
Vurdering
Hammerslag