12048/48
Engelsk klapbord af mahogni, prydet med messinghjørner. Lille rum i bordpladen. 20. årh. H. 53. L. 106,5. B. 32/73.
Overflade ridser på bordpladen.
Kunst, antikviteter & design, 26. november 2020
Vurdering
Hammerslag