12031/50
P. C. Damborg (f. København 1801, d. sst. 1865)
En usædvanlig senempire ramme med etiket. Udskåret forgyldt træ. 35×31. 23,7×19,7.
Patineret. Minimale brugsspor.
Kunst, antikviteter & design, 30. juli 2020
Vurdering
Hammerslag
22 bud