2441/​783

Vico Magistretti (f. Milano 1920)

“Dim”. Standerlampe af forkromet og sortlakeret metal med justérbar skærm. Udført og mærket hos Oluce, Italien. H. 200.

Stand

Brugsslitage. Ridser og mærker. Der garanteres ikke for funktionaliteten.

Auktion
Kategori
Vur­dering

4.000 DKK

Solgt

Hammerslag

2.000 DKK  

1 bud

Tidspunkt Byder Bud
2.000 DKK