Foto endnu ikke klar
891/268
Et par svenske piedestaler af imiteret porfyr med skæring af forgyldt træ. 19. årh.s midte. H. 108. B. 44,5. D. 44,5. (2)
Konditionsrapport ved forespørgsel. Kontakt: furniture@bruun-rasmussen.dk
Møbler, tæpper og varia, 27. november 2019
Vurdering
Hammerslag