Foto endnu ikke klar
895/​67

I. T. Hansen (f. Randers 1848, d. sst. 1912)

Sommerdag i Marmorhaven ved Fredensborg Slot. Sign. I. T. Hansen Marmorhaven Fredensborg 1890. Olie på lærred. 36 × 55.

Konditionsrapport ved forespørgsel. Kontakt: fine-art@bruun-rasmussen.dk

Malerier, 9. juni 2020

Vur­dering

30.000 DKK

Hammerslag

35.000 DKK