Foto endnu ikke klar
895/67
I. T. Hansen (f. Randers 1848, d. sst. 1912)
Sommerdag i Marmorhaven ved Fredensborg Slot. Sign. I. T. Hansen Marmorhaven Fredensborg 1890. Olie på lærred. 36 × 55.
Konditionsrapport ved forespørgsel. Kontakt: fine-art@bruun-rasmussen.dk
Malerier, 9. juni 2020
Vurdering
Hammerslag