2438/244
Kinesisk panel af forgyldt træ, rigt udskåret med historisk sceneri, sen Qing/Republik. 44×30 cm.
Aldersrelaterede spor.
Ældre malerier, møbler og varia, 16. september 2024
Vurdering
Hammerslag