1516/239
Et par orientalske piedestaler af udskåret hardwood, plade af broget marmor. Ca. 1900. H. 92. (2)
Brugsslitage i form af mindre ridser og lille afslag på fod.
Ældre malerier og møbler, 13. april 2015
Vurdering
Hammerslag
14 bud