2119/137
Qum helsilketæppe, Persien. Klassisk medaljondesign. Ca. 720.000 kn. pr. m2. 21. årh. 201×131.
Delvis slidte frynser i ene ende. Let slitage langs kanter.
Ældre malerier, møbler og varia, 10. maj 2021
Vurdering
Hammerslag
12 bud