2024/47
Vifteformet gnistfanger af bronze og messing, rigt støbt med rocailler og bladværk. Rococoform. 19. årh.s slutning. H. 80. B. 32/126.
Brugsslitage.
Ældre malerier, møbler og varia, 8. juni 2020
Vurdering
Hammerslag
19 bud