2004/240
Arnold U-båd af litograferet blik med optræk. L. 33 cm.
Mindre buler, ridser og mærker. nøgle mangler. Garanteres ikke for funktionaliteten.
Ældre malerier, møbler og varia, 20. januar 2020
Vurdering
Hammerslag