12127/125
Tre kamébrocher/vedhæng af forgyldt metal hver prydet med udskåret kamé. L. ca. 3,3–4,2. (3)
Fremstår med mindre alders- og brugsslitage.
Kunst, antikviteter & design, 8. juli 2021
Vurdering
Hammerslag