12127/​125

Tre kamébrocher/vedhæng af forgyldt metal hver prydet med udskåret kamé. L. ca. 3,3–4,2. (3)

Fremstår med mindre alders- og brugsslitage.

Kunst, antikviteter & design, 8. juli 2021

Vur­dering

800–1.000 DKK

Hammerslag

420 DKK

420 DKK
400 DKK