2131/828
Sæt på fem lysestager af sølv. 20. årh. Udfyldte. H. 15,5. (5)
Almindelig brugspatina, herunder ridser og mærker.
Moderne kunst og design, 3. august 2021
Vurdering
Hammerslag
23 bud