2139/​644

Albert Naur (f. København 1889, d. Hellerup 1973)

Opstilling med blomt. Sign. Naur. Olie på lærred. 48×35.

Original stand.

Moderne kunst og design, 28. september 2021

Vur­dering

1.500 DKK

Hammerslag