1904/704
Barry Lereng Wilmont, ubekendt grafiker, 20. årh. (f. Manitoba, Canada 1936)
Kompositioner. Utydelig signatur, 92, 96/200 og sign. Barry 87, 89/200. Litografier i farver. Bladstørrelse 71,5×51,5 og 76,5×56,5. (2)
Undersøgt i ramme. Intet at bemærke.
Moderne kunst og design, 22. januar 2019
Vurdering
Hammerslag