2440/1269
Hans Hansen (f. København , d. sst.)
Armring af sterlingsølv. Vægt ca. 77 g. B. 15 mm. Indvendig diam. ca. 6,5 cm.
Fremstår med alm. alders- og brugsslitage. Fremstår med nogle ridser.
Vurdering
891280 | ||
902379 | ||
891280 | ||
873649 |