2108/573
Egill Jacobsen (f. København 1910, d. sst. 1998)
Maskekomposition. Sign. EJ '86, særtryk. Litografi i farver. Lysmål 49×33.
Original stand. Undersøgt i ramme.
Moderne kunst og design, 23. februar 2021
Vurdering
Hammerslag
16 bud