2116/559
Allan Karms (f. Amager 1933, d. 2021)
Gadeparti. Sign. Allan Karms. Olie på lærred. 30×50.
Krakeleringer.
Moderne kunst og design, 20. april 2021
Vurdering
Hammerslag