12103/120
Jan Voss (f. Hamburg 1936)
“Plums”. Sign. Voss 69, nr. 143/150. Litografi i farver. Lysmål 65×49,5. Indrammet.
Original stand.
Kunst, antikviteter & design, 21. januar 2021
Vurdering
Hammerslag