2110/108
Et par franske lampetter af delvis forgyldt og patineret bronze. Stemplede G.A. 19. årh. H. 20. (2)
Lysmanchetter borede. Nyere skuer. Løse samlinger. Fremstår med alders- og brugsslitage.
Ældre malerier, møbler og varia, 8. marts 2021
Vurdering
Hammerslag