2031/230
Fransk litograf, 19. årh.
“Dans les Bois”. Trykbetegnet Julien M. Lith. Litografier monteret i passepartou. Lysmål 35×27,5. (2).
Enkelte små pletter. Undersøgt i ramme.
Ældre malerier, møbler og varia, 27. juli 2020
Vurdering
Hammerslag