11949/​39

Bordlampe af forgyldt bronze, støbt og prydet med ornamentik. 19. årh. H. 60. B. 15.

Fremstår med mindre alders- og brugsslitage.

Fra Direkte

Kunst, antikviteter & design, 5. december 2019

Vur­dering

800–1.200 DKK

Dette emne er udgået