11949/39
Bordlampe af forgyldt bronze, støbt og prydet med ornamentik. 19. årh. H. 60. B. 15.
Fremstår med mindre alders- og brugsslitage.
Fra
Direkte
Kunst, antikviteter & design, 5. december 2019
Vurdering
Dette emne er udgået