11949/​39
Bordlampe af forgyldt bronze, støbt og prydet med ornamentik. 19. årh. H. 60. B. 15.

Be­skriv­el­se

Sælger oplyser

Fremstår med mindre alders- og brugsslitage.

Intet eftersyn på Direkte Auktion

Kunst, antikviteter & design, 5. december 2019

Skulpturer & bronzer

Vur­dering

800–1.200 kr.

Dette emne er udgået