2124/324
To figurer af udskåret og patineret træ, dekoreret med geometriske skæringer og bånd af messing. Kota stil m.m. H. 71–100. (2)
Fremstår med alders- og brugsslitage. Afslag. Revner i træet.
Ældre malerier, møbler og varia, 14. juni 2021
Vurdering
Hammerslag