2006/1238
Bælte af sort skind med orange skind på bagsiden, forgyldt “H”-spænde. L. 89. B. 3 cm. Fem huller.
Fremstår med alm. alders- og brugsslitage.
Smykker, 5. februar 2020
Vurdering
Hammerslag