2116/645
Georg Jacobsen (f. København 1887, d. Frederiksberg 1976)
Opstilling. Tryksign. Georg Jacobsen. Litografi i farver. Lysmål 38×48.
Undersøgt i ramme. Original stand.
Moderne kunst og design, 20. april 2021
Vurdering
Hammerslag
19 bud