2103/212
Lampe af patineret og forgyldt bronze, stamme i form af en putto, base af grå marmor. 19. årh. H. inkl. montering 46 cm.
Fremstår med alders- og brugsslitage.
Ældre malerier, møbler og varia, 18. januar 2021
Vurdering
Hammerslag
25 bud