12016/49
Henrik Madsen (f. Kappel, Lolland 1904, d. 1984)
Sydeuropæiske guldgravere. Sign. Henrik Madsen. Olie på lærred. 60×81. Uindrammet.
Kunst, antikviteter & design, 16. april 2020
Vurdering
Hammerslag