1831/66
Julius Paulsen (f. Odense 1860, d. København 1940)
Landskab med bondegård og marker. Sign. J. P. Olie på lærred. 32,5×43.
Ældre malerier og møbler, 30. juli 2018
Vurdering
Hammerslag