2004/​352

Fransk skrivetøj af delvist forgyldt, rødt glas. Ca. 1850. H. 11. L. 16. B. 10.

Mindre kanthak på stand. Sandhus med kanthak. Blækhus mangler indsats. Slitage på guld.

Ældre malerier, møbler og varia, 20. januar 2020

Vur­dering

1.000 DKK

Hammerslag

250 DKK

250 DKK