2004/352
Fransk skrivetøj af delvist forgyldt, rødt glas. Ca. 1850. H. 11. L. 16. B. 10.
Mindre kanthak på stand. Sandhus med kanthak. Blækhus mangler indsats. Slitage på guld.
Ældre malerier, møbler og varia, 20. januar 2020
Vurdering
Hammerslag