2031/730
Vase af stentøj dekoreret med mønster i relief samt glasur i grønne og brune nuancer. Sign. monogram. Udført og stemplet hos Bing & Grøndahl. H. 23,8.
Moderne kunst og design, 28. juli 2020
Vurdering
Hammerslag