2445/834
Heinrich Roepstorff
Skænk af teak med ben af stål. Skydeåger af sortlakeret træ. H. 72. L. 128,5. D. 36.
Fremstår med alders- og brugsslitage, herunder ridser, mærker, hak og topkant med finérskade. Ben med overfladerust.
Vurdering
Hammerslag
926239 |