2148/​1352

MCM

“Stark Side Studs” rygsæk af beige monogram Visetos, læderbesætninger, gyldne beslag og nitter, hank, to justérbare skulderstropper, to udvendige lommer, udvendig lynlåsrum, lynlåsrum med indvendig lomme og sort imiteret læder for. H. 27 x B. 22 D. 11–16 cm.

Fremstår med mindre alders- og brugsslitage. Ridser på beslag. Alle mål er cirkamål.

Smykker og Fashion, 1. december 2021

Vur­dering

3.000–4.000 DKK

Hammerslag