12103/237
Mogens Andersen (f. København 1916, d. sst. 2003)
To udstillingsplakater. Tryksign. Litografi i farver, 1984 og 1986. 60×42 og 85×62. Uindrammet. (2)
Kunst, antikviteter & design, 21. januar 2021
Vurdering
Hammerslag