2009/663
Axel Meise & Christoph Kugler
“Lettura NV 125”. Justérbar standerlampe af matforkromet metal. Udført og mærket hos Occhio. H. 139.
Stand
Let brugsslitage. Enkelte ridser og mærker. Der garanteres ikke for funktionaliteten.
Auktion
Moderne kunst og design, 25. februar 2020
Kategori
Vurdering
Hammerslag
Ikke solgt