2441/284
Dansk maler, 19. årh.
Portræt af en kvinde i en sort kjole. Usigneret. Olie på lærred monteret på pap. 40×31.
To stifthuller i venstre side.
Vurdering
13 bud
828795 (Autobud) | ||
884287 | ||
828795 | ||
884287 (Autobud) | ||
828795 | ||
884287 (Autobud) | ||
828795 | ||
884287 (Autobud) | ||
828795 | ||
884287 | ||
828795 | ||
998214 | ||
884287 |