2124/694
Niels Strøbek (f. Frederiksberg 1944)
Komposition. Sign. Strøbek 63 samt på bagsiden. Olie på lærred. 50×65.
Flere krakeleringer samt afskalninger.
Moderne kunst og design, 15. juni 2021
Vurdering
Hammerslag