2139/1223
Onyks- og diamantvedhæng af 14 kt. hvidguld i form af æble prydet med udskåret onyks og brillantslebet diamant på ca. 0.01 ct. B. ca. 2,5 cm. L. ca. 3,5 cm.
Fremstår med minimale alders- og brugsspor.
Smykker og Fashion, 29. september 2021
Vurdering
Hammerslag
20 bud