1834/​1732

Manuel vakuumpumpe af jern og messing med glasklokke. Mrk. Reading Works, Pulsometer... Stemplet Fleuss Nr. 7590. 20. årh.s begyndelse. H. 63.

Glas med kanthak. Der garanteres ikke for funktionaliteten.

Varia, 23. august 2018

Vur­dering

3.000 DKK

Hammerslag