2414/​289

Tre butiksskilte af messing og udskåret og bemalet træ, bestående af to barberskilte og et skomagerskilt. 20. årh. L. 47 og 52 cm. (3)

Ældre malerier, møbler og varia, 1. april 2024

Vur­dering

2.000–3.000 DKK

Hammerslag

1.050 DKK

1.050 DKK
1.000 DKK