2414/289
Tre butiksskilte af messing og udskåret og bemalet træ, bestående af to barberskilte og et skomagerskilt. 20. årh. L. 47 og 52 cm. (3)
Ældre malerier, møbler og varia, 1. april 2024
Vurdering
Hammerslag