318/9
Bang & Olufsen
Bang & Olufsen: “BeoVision 4”. Plasma fladskærm med tilhørende vægbeslag. H. 99. B. 160.
Proveniens: Sælges på begæring af Statsadvokaten for Særlig Økonomisk og International Kriminalitet.
Antagelig PIN-Kode låst.
Typenr.: 9090 Itemnr.: 1819659 Serienr.: 20943070
Almindelig brugspatina, herunder ridser og mærker. Der garanteres ikke for funktionaliteten.
Tvangssalg, 12. december 2016
Vurdering
Hammerslag